Rzeszów
6 PLN/m² • 4.054 m² • Lote, Rzeszów, Biała, Białogórska • 23.000 PLN • centrum-nieruchomosci.com
Lote, Rzeszów, Biała, Białogórska
4.054 m² • 23.000 PLN
9 PLN/m² • 7.886 m² • Lote, Rzeszów • 69.000 PLN • dmcnieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
7.886 m² • 69.000 PLN
13 PLN/m² • 4.300 m² • Lote, Rzeszów, Słoneczny Stok • 55.000 PLN • fusionnieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Słoneczny Stok
4.300 m² • 55.000 PLN
16 PLN/m² • 2.645 m² • Lote para construção, Rzeszów • 42.000 PLN • dmcnieruchomosci.pl
Lote para construção, Rzeszów
2.645 m² • 42.000 PLN
23 PLN/m² • 5.497 m² • Lote para construção, Rzeszów • 129.000 PLN • dmcnieruchomosci.pl
Lote para construção, Rzeszów
5.497 m² • 129.000 PLN
22 PLN/m² • 4.100 m² • Lote, Rzeszów • 89.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
4.100 m² • 89.000 PLN (New!)
27 PLN/m² • 5.600 m² • Lote, Rzeszów • 150.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
5.600 m² • 150.000 PLN (New!)
30 PLN/m² • 3.000 m² • Lote para construção, Rzeszów • 89.000 PLN • dmcnieruchomosci.pl
Lote para construção, Rzeszów
3.000 m² • 89.000 PLN
35 PLN/m² • 5.718 m² • Lote, Rzeszów • 199.000 PLN • dmcnieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
5.718 m² • 199.000 PLN
66 PLN/m² • 1.312 m² • Lote para construção, Rzeszów • 87.000 PLN • dmcnieruchomosci.pl
Lote para construção, Rzeszów
1.312 m² • 87.000 PLN
67 PLN/m² • 1.907 m² • Lote para construção, Rzeszów • 127.000 PLN • dmcnieruchomosci.pl
Lote para construção, Rzeszów
1.907 m² • 127.000 PLN
73 PLN/m² • 2.200 m² • Lote para construção, Rzeszów • 160.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
2.200 m² • 160.000 PLN (New!)
84 PLN/m² • 14.900 m² • Lote, Rzeszów, Podleśna • 1.249.000 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Podleśna
14.900 m² • 1.249.000 PLN
106 PLN/m² • 3.310 m² • Lote, Rzeszów, Widnokręgowa • 350.000 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Widnokręgowa
3.310 m² • 350.000 PLN
114 PLN/m² • 3.000 m² • Lote, Rzeszów, Matysówka • 342.600 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów, Matysówka
3.000 m² • 342.600 PLN (New!)
120 PLN/m² • 1.232 m² • Lote, Rzeszów, Zwięczyca • 148.000 PLN • jk-nieruchomosci.com.pl
Lote, Rzeszów, Zwięczyca
1.232 m² • 148.000 PLN
123 PLN/m² • 1.900 m² • Lote, Rzeszów, Matysówka • 234.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów, Matysówka
1.900 m² • 234.000 PLN (New!)
128 PLN/m² • 93.000 m² • Lote, Rzeszów • 11.900.000 PLN • capital-invest.pl
Lote, Rzeszów
93.000 m² • 11.900.000 PLN
131 PLN/m² • 5.641 m² • Lote, Rzeszów • 740.000 PLN • 2m2nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
5.641 m² • 740.000 PLN
143 PLN/m² • 4.902 m² • Lote, Rzeszów • 699.000 PLN • freedom.pl
Lote, Rzeszów
4.902 m² • 699.000 PLN
150 PLN/m² • 2.222 m² • Lote, Rzeszów, Lubelska • 334.000 PLN • jk-nieruchomosci.com.pl
Lote, Rzeszów, Lubelska
2.222 m² • 334.000 PLN
150 PLN/m² • 1.848 m² • Lote, Rzeszów, Lubelska • 278.000 PLN • jk-nieruchomosci.com.pl
Lote, Rzeszów, Lubelska
1.848 m² • 278.000 PLN
150 PLN/m² • 1.200 m² • Lote para construção, Rzeszów, Staromieście • 180.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Staromieście
1.200 m² • 180.000 PLN (New!)
163 PLN/m² • 9.796 m² • Lote, Rzeszów • 1.598.000 PLN • freedom.pl
Lote, Rzeszów
9.796 m² • 1.598.000 PLN
181 PLN/m² • 2.700 m² • Lote, Rzeszów • 490.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
2.700 m² • 490.000 PLN (New!)
196 PLN/m² • 716 m² • Lote, Rzeszów, Ruczajowa • 140.000 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Ruczajowa
716 m² • 140.000 PLN
204 PLN/m² • 6.365 m² • Lote, Rzeszów • 1.300.000 PLN • capital-invest.pl
Lote, Rzeszów
6.365 m² • 1.300.000 PLN
210 PLN/m² • 1.326 m² • Lote, Rzeszów, Biała, Białogórska • 278.460 PLN • investor.waw.pl
Lote, Rzeszów, Biała, Białogórska
1.326 m² • 278.460 PLN
220 PLN/m² • 1.851 m² • Lote, Rzeszów, Staroniwa • 407.220 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów, Staroniwa
1.851 m² • 407.220 PLN (New!)
220 PLN/m² • 2.000 m² • Lote, Rzeszów • 440.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
2.000 m² • 440.000 PLN (New!)
223 PLN/m² • 2.681 m² • Lote, Rzeszów • 223 PLN/m² • tecnocasa.pl
Lote, Rzeszów
2.681 m² • 223 PLN/m²
230 PLN/m² • 60.000 m² • Lote, Rzeszów • 13.800.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
60.000 m² • 13.800.000 PLN (New!)
230 PLN/m² • 864 m² • Lote, Rzeszów, Budziwój • 199.000 PLN • homevernieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Budziwój
864 m² • 199.000 PLN
233 PLN/m² • 1.500 m² • Lote, Rzeszów • 349.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
1.500 m² • 349.000 PLN (New!)
266 PLN/m² • 824 m² • Lote, Rzeszów • 219.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
824 m² • 219.000 PLN (New!)
267 PLN/m² • 1.308 m² • Lote, Rzeszów • 349.000 PLN • fandom-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
1.308 m² • 349.000 PLN
282 PLN/m² • 1.735 m² • Lote para construção, Rzeszów, Matysówka • 490.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Matysówka
1.735 m² • 490.000 PLN (New!)
290 PLN/m² • 3.596 m² • Lote, Rzeszów, Starowiejska • 1.042.840 PLN • fandom-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Starowiejska
3.596 m² • 1.042.840 PLN
294 PLN/m² • 1.697 m² • Lote, Rzeszów, Słocińska • 498.918 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Słocińska
1.697 m² • 498.918 PLN
301 PLN/m² • 5.288 m² • Lote, Rzeszów, Matysówka • 1.590.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów, Matysówka
5.288 m² • 1.590.000 PLN (New!)
300 PLN/m² • 8.789 m² • Lote, Rzeszów • 2.640.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
8.789 m² • 2.640.000 PLN (New!)
300 PLN/m² • 1.351 m² • Lote, Rzeszów, Starowiejska • 405.000 PLN • fandom-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Starowiejska
1.351 m² • 405.000 PLN
305 PLN/m² • 1.308 m² • Lote, Rzeszów, Kornela Makuszyńskiego • 399.000 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Kornela Makuszyńskiego
1.308 m² • 399.000 PLN
310 PLN/m² • 4.038 m² • Lote, Rzeszów, Ottona i Jana Pileckich • 1.250.000 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Ottona i Jana Pileckich
4.038 m² • 1.250.000 PLN
320 PLN/m² • 2.500 m² • Lote, Rzeszów • 799.000 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
2.500 m² • 799.000 PLN
321 PLN/m² • 2.058 m² • Lote para construção, Rzeszów • 660.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
2.058 m² • 660.000 PLN (New!)
330 PLN/m² • 880 m² • Lote para construção, Rzeszów • 290.400 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
880 m² • 290.400 PLN (New!)
329 PLN/m² • 1.000 m² • Lote para construção, Rzeszów, Matysówka • 329.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Matysówka
1.000 m² • 329.000 PLN (New!)
335 PLN/m² • 3.585 m² • Lote para construção, Rzeszów • 1.200.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
3.585 m² • 1.200.000 PLN (New!)
341 PLN/m² • 4.932 m² • Lote, Rzeszów, Krakowska • 1.680.000 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Krakowska
4.932 m² • 1.680.000 PLN
343 PLN/m² • 3.500 m² • Lote, Rzeszów, Karkonoska • 1.200.000 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Karkonoska
3.500 m² • 1.200.000 PLN
349 PLN/m² • 2.007 m² • Lote, Rzeszów, Matysówka, Widokowa • 700.000 PLN • kwadraciak.krosno.pl
Lote, Rzeszów, Matysówka, Widokowa
2.007 m² • 700.000 PLN
347 PLN/m² • 908 m² • Lote, Rzeszów • 315.000 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
908 m² • 315.000 PLN
350 PLN/m² • 3.900 m² • Lote, Rzeszów, Zwięczyca • 1.365.000 PLN • fusionnieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Zwięczyca
3.900 m² • 1.365.000 PLN
355 PLN/m² • 984 m² • Lote para construção, Rzeszów • 349.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
984 m² • 349.000 PLN (New!)
353 PLN/m² • 2.690 m² • Lote, Rzeszów, Budziwój • 949.000 PLN • fusionnieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Budziwój
2.690 m² • 949.000 PLN
370 PLN/m² • 1.500 m² • Lote para construção, Rzeszów • 555.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
1.500 m² • 555.000 PLN (New!)
374 PLN/m² • 850 m² • Lote para construção, Rzeszów, Staroniwska • 317.500 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote para construção, Rzeszów, Staroniwska
850 m² • 317.500 PLN
373 PLN/m² • 134 m² • Lote, Rzeszów, Przybyszówka, Ługowa • 50.000 PLN • dreamhousebrokers.pl
Lote, Rzeszów, Przybyszówka, Ługowa
134 m² • 50.000 PLN
375 PLN/m² • 800 m² • Lote para construção, Rzeszów, Staroniwska • 300.000 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote para construção, Rzeszów, Staroniwska
800 m² • 300.000 PLN
377 PLN/m² • 1.500 m² • Lote, Rzeszów, Budziwój • 565.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów, Budziwój
1.500 m² • 565.000 PLN (New!)
389 PLN/m² • 1.900 m² • Lote para construção, Rzeszów, Budziwój • 739.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Budziwój
1.900 m² • 739.000 PLN (New!)
391 PLN/m² • 9.600 m² • Lote, Rzeszów, Mokra Strona • 3.750.000 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Mokra Strona
9.600 m² • 3.750.000 PLN
400 PLN/m² • 986 m² • Lote para construção, Rzeszów • 394.400 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
986 m² • 394.400 PLN (New!)
400 PLN/m² • 785 m² • Lote, Rzeszów, Pogodne Wzgórze • 314.000 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Pogodne Wzgórze
785 m² • 314.000 PLN
400 PLN/m² • 1.201 m² • Lote para construção, Rzeszów • 480.400 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
1.201 m² • 480.400 PLN (New!)
400 PLN/m² • 1.371 m² • Lote para construção, Rzeszów • 548.400 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
1.371 m² • 548.400 PLN (New!)
400 PLN/m² • 1.371 m² • Lote, Rzeszów, Słocina • 548.400 PLN • ladybroker.pl
Lote, Rzeszów, Słocina
1.371 m² • 548.400 PLN
400 PLN/m² • 1.182 m² • Lote, Rzeszów, Słocina • 472.800 PLN • ladybroker.pl
Lote, Rzeszów, Słocina
1.182 m² • 472.800 PLN
400 PLN/m² • 7.900 m² • Lote para construção, Rzeszów • 3.160.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
7.900 m² • 3.160.000 PLN (New!)
430 PLN/m² • 986 m² • Lote, Rzeszów • 423.980 PLN • namiarenieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
986 m² • 423.980 PLN
453 PLN/m² • 8.834 m² • Lote, Rzeszów, Drabinianka • 4.000.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów, Drabinianka
8.834 m² • 4.000.000 PLN (New!)
450 PLN/m² • 5.917 m² • Lote, Rzeszów • 2.662.650 PLN • gethome.pl (New!)
Lote, Rzeszów
5.917 m² • 2.662.650 PLN (New!)
500 PLN/m² • 1.187 m² • Lote para construção, Rzeszów, Słocina • 593.500 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Słocina
1.187 m² • 593.500 PLN (New!)
500 PLN/m² • 1.672 m² • Lote para construção, Rzeszów • 836.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
1.672 m² • 836.000 PLN (New!)
550 PLN/m² • 500 m² • Lote para construção, Rzeszów, Słocina • 275.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Słocina
500 m² • 275.000 PLN (New!)
550 PLN/m² • 694 m² • Lote, Rzeszów • 382.000 PLN • dobryadres.rzeszow.pl
Lote, Rzeszów
694 m² • 382.000 PLN
549 PLN/m² • 710 m² • Lote para construção, Rzeszów, Matysówka • 390.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Matysówka
710 m² • 390.000 PLN (New!)
556 PLN/m² • 36.000 m² • Lote, Rzeszów • 19.999.000 PLN • krakow.emmerson.pl
Lote, Rzeszów
36.000 m² • 19.999.000 PLN
557 PLN/m² • 1.776 m² • Lote, Rzeszów, Gościnna • 990.000 PLN • dreamhousebrokers.pl
Lote, Rzeszów, Gościnna
1.776 m² • 990.000 PLN
582 PLN/m² • 1.183 m² • Lote, Rzeszów • 689.000 PLN • goldendoor.pl
Lote, Rzeszów
1.183 m² • 689.000 PLN
750 PLN/m² • 1.922 m² • Lote para construção, Rzeszów • 1.441.500 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów
1.922 m² • 1.441.500 PLN (New!)
1.090 PLN/m² • 5.781 m² • Lote, Rzeszów • 6.300.000 PLN • galicja-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
5.781 m² • 6.300.000 PLN
1.192 PLN/m² • 4.614 m² • Lote para construção, Rzeszów, Staromieście • 5.500.000 PLN • gethome.pl (New!)
Lote para construção, Rzeszów, Staromieście
4.614 m² • 5.500.000 PLN (New!)
1.320 PLN/m² • 2.000 m² • Lote, Rzeszów, Dębicka • 2.640.000 PLN • super-nieruchomosci.com
Lote, Rzeszów, Dębicka
2.000 m² • 2.640.000 PLN
1.475 PLN/m² • 400 m² • Lote, Rzeszów, Warszawska • 590.000 PLN • rzeszowskie-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Warszawska
400 m² • 590.000 PLN
1.542 PLN/m² • 642 m² • Lote, Rzeszów • 990.000 PLN • stoprocent-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów
642 m² • 990.000 PLN
1.820 PLN/m² • 1.648 m² • Lote, Rzeszów, Armii Krajowej • 2.999.000 PLN • centraloffice.pl
Lote, Rzeszów, Armii Krajowej
1.648 m² • 2.999.000 PLN
2.006 PLN/m² • 321 m² • Lote, Rzeszów, Słocina • 644.000 PLN • nieruchomosci-kat.pl
Lote, Rzeszów, Słocina
321 m² • 644.000 PLN
2.995 PLN/m² • 200 m² • Lote, Rzeszów, Słocińska • 599.000 PLN • folder-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Słocińska
200 m² • 599.000 PLN
3.038 PLN/m² • 576 m² • Lote, Rzeszów • 1.750.000 PLN • super-nieruchomosci.com
Lote, Rzeszów
576 m² • 1.750.000 PLN
3.056 PLN/m² • 180 m² • Lote, Rzeszów, Budziwój • 550.000 PLN • galicja-nieruchomosci.pl
Lote, Rzeszów, Budziwój
180 m² • 550.000 PLN
3.111 PLN/m² • 900 m² • Lote, Rzeszów, Tadeusza Boya-Żeleńskiego • 2.800.000 PLN • super-nieruchomosci.com
Lote, Rzeszów, Tadeusza Boya-Żeleńskiego
900 m² • 2.800.000 PLN
4.033 PLN/m² • 719 m² • Lote, Rzeszów • 2.900.000 PLN • stawarza.pl
Lote, Rzeszów
719 m² • 2.900.000 PLN
8.080 PLN/m² • 100 m² • Lote, Rzeszów, Karkonoska • 808.000 PLN • resnieruchomosci.pl (New!)
Lote, Rzeszów, Karkonoska
100 m² • 808.000 PLN (New!)
17.656 PLN/m² • 32 m² • Lote, Rzeszów • 565.000 PLN • super-nieruchomosci.com
Lote, Rzeszów
32 m² • 565.000 PLN
21.450 PLN/m² • 20 m² • Lote, Rzeszów, św. Huberta • 429.000 PLN • idealhome.pl
Lote, Rzeszów, św. Huberta
20 m² • 429.000 PLN
21.813 PLN/m² • 16 m² • Lote, Rzeszów, Dębicka • 349.000 PLN • idealhome.pl
Lote, Rzeszów, Dębicka
16 m² • 349.000 PLN
24.679 PLN/m² • 81 m² • Lote, Rzeszów, Załęże • 1.999.000 PLN • idealhome.pl
Lote, Rzeszów, Załęże
81 m² • 1.999.000 PLN
31.583 PLN/m² • 12 m² • Lote para construção, Rzeszów, Beskidzka • 379.000 PLN • idealhome.pl
Lote para construção, Rzeszów, Beskidzka
12 m² • 379.000 PLN
38.778 PLN/m² • 9 m² • Lote, Rzeszów, Budziwojska • 349.000 PLN • super-nieruchomosci.com
Lote, Rzeszów, Budziwojska
9 m² • 349.000 PLN